KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10851003
nr 1085 1003
Stadsgårdskajen, signerad Jalbert, olja på pannå, 20x25 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 januari 2017
kl 19:40:37
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
23 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm